O nas.

Robimy to, w czym jesteśmy najlepsi!

  • o_nas_001

  • o_nas_002

  • o_nas_004

Robimy to, w czym jesteśmy najlepsi!

Dzisiaj nie ma chyba branży, która radzi sobie dobrze bez marketingu – bez profesjonalnego logotypu, atrakcyjnej strony internetowej czy pomysłowej reklamy zewnętrznej. Bezpiecznie przeprowadzimy Was przez cały proces marketingowy: od fazy kreatywnej, poprzez produkcję materiałów reklamowych aż po ich montaż i wdrożenie.

Robimy to, co kochamy. Mamy to szczęście, że już od kilkunastu lat możemy wspierać marketingowo wszelkie inicjatywy jak i przedsiębiorców – zarówno mniejszych jak i większych; tych, którzy dopiero chcą zaistnieć na rynku jak i tych z ugruntowaną już pozycją.

Stawiamy na ciągły rozwój, śledzimy trendy i się szkolimy. Wdrażamy nowe technologie, ale najpierw je dokładnie testujemy. Możecie więc mieć pewność, że zaproponujemy Wam sprawdzone rozwiązania i najwyższej jakości materiały produkcyjne.

Skontaktuj się z nami!

Dlaczego my?

Stawiamy na markowe materiały

Do wykonania wszelkich nośników reklamowych, na przykład banerów czy szyldów, oraz do oklejenia samochodów firmowych wybieramy zawsze markowe materiały i wysokiej jakości narzędzia.

Trzymamy się kalendarza

Wiemy, jak cenny jest czas naszych Klientów. A terminowość w branży, w której działamy, nie jest standardem. Dokładnie określamy czas na wykonanie danego zlecenia i pilnujemy, by zostało one oddane w terminie.

Nasze działania są kompleksowe

Możesz zapomnieć o stresie i czuwaniem nad pracami kilku podwykonawców. Nie musisz tracić czasu na szukanie grafika, firmy poligraficznej czy kodera stron internetowych. Zaopiekujemy się Twoja marką kompleksowo — od kreacji graficznej po montaż gotowych produktów (kasetonów, tablic, liter przestrzennych).

Zawsze doradzamy optymalne rozwiązania

Nowinki na rynku najpierw testujemy. To, co jest modne, nie zawsze jest praktyczne i trwałe. Polecamy tylko te materiały i sposoby wykonania, co do których nie mamy żadnych wątpliwości. Szanujemy budżety naszych Klientów, dlatego wyznajemy zasadę: „Najdroższe nie znaczy najlepsze”.

Referencje

„Współpraca z Logomotiv – 100% profesjonalizmu od etapu projektowego do realizacji. Wiem, że to nie zwykła drukarnia, ale przede wszystkim ciało doradcze w natłoku marketingowych zleceń.”

E. Ziemann-Starczewska Invena S.A.
„Dzień dobry!!! Śpieszę podzielić się z Wami dobrą wiadomością – kajak już prawie oklejony. I powiem Wam, że wygląda nie jak kajak, ale jak sportowy bolid… albo jakiś pojazd kosmiczny! Dziękuję bardzo agencji Logomotiv, która podjęła się tego zadania i przyjechała aż z Gdyni.”

Aleksander Doba
Back to Top